Několik lidí se probouzí při volném pádu ve vzduchu. Na sobě mají přidělané jakési padáky,bkteré se ale otevírají až při určité nadmořské výšce,bjeden se neotevře vůbec. Royce se jako první setkává s Cuchillem z Mexického drogového kartelu. Záhy se k nim přidávají voják specnaz Nikolai, sniperka Izraelských obranných sil Isabelle, člen Jednotné revoluční fronty Mombasa, vězeň FBI čekajícího na vykonání rozsudku smrti Stan, zabiják Yakuzy Hanzo a doktor Edwin.

Při více či méně silné spolupráci se všichni snaží dostat z džungle do nejbližší civilizace, ale posléze dochází k útesu, kde na obloze jsou vidět cizí,blízké planety a je zřejmé, že již nejsou vůbec na Zemi. Cestou také potkávají útočiště neznámého vojáka, který všude nastražil pasti na něco velkého a je tedy zřejmé,že právě něco velkého bude tentokrát lovit je. Jdou tedy dále,ale záhy se ozve podivný dupot. Vrhají se na ně podivná zvířata. Lovci jsou Predátoři.

Tito zabijáci jsou pro predátory jenom hra, aby je mohli lovit. Zabijáci se vyděsí, jdou po ně, a navzájem se kryjou. Potkají pak jednoho zabijáka, Nolanda. Ten je odvede do jedné zničené, nepoužívané lod'i. Jde totiž o Predátoří lod', ve které se budou mezitím skrývat. Noland je ale podvede, a pokusí se je zabít. Zapálí lod', a utíká. Do lodi nastoupí lovci, kteří Nolanda zabijou, a tým mezitím unikne. Nikolai ale je poraněn, a tak použije bombu, jenž jednoho lovce zabije.

Později potakjí lovce, Falconera. Hanzo je nechá utéct, a bojuje s ním. Hanzopak taky nepřežije, Falconer ho těžce poranil, ale Hanzo jeho také. Oba spadnou, na trávu, a jsou mrtví. Stan pak také nepřežije, lovec pak z něj vytáhne žebro, i s lebkou, a vykřikne. Zůstanou si jenom Royce, Isabelle a Edwin. Ten je pak také podvede, avšak ho Royce porazí, že zůstane v bezvědomí. Dá ho do jednoho pole, a obloží ho granátama.

 

Když přijde lovec, Edwin vybouchne. Royce, pak zjistí, že Predátorovu slabinu, je oheň, která mu dělá špatné signály na masce. Oba se pak střetnou v tváří v tvář, Royce se ale vzchopí, a těžce, a drsně Predátora zabije, až mu spadne hlava. Royce a Isabelle, jdou po cestách a uvidí další zabijáky, které nyní dorazí. Oba pak jdou, nebot´si přejí, at' najdou cestu z této šílené planety.

Jen si vyhledávejte informace, my stránku pořád upravujeme! (a náš kámoš Predátor taky!)


///////______---,,<<//;;; (Kdo je váš nejoblíbenější lovec ?)

Predátor (221 | 77%)
Vetřelec (65 | 23%)
Poslední příspěvky od uživatelů či návštěvníků

Posledně přidány a změny

Kdo je váš nejoblíbenější voják který se setkal s lovcem nebo vetřelcem?

Dutch (132 | 42%)
Mike Harrigan (31 | 10%)
Ellen Ripleyová (58 | 18%)
Alexa Woodsová (21 | 7%)
Royce & Isabelle (21 | 7%)
Elizabeth Shaw (14 | 4%)
Android David (16 | 5%)
Bishop (15 | 5%)
Meredith Vickers (8 | 2%)
 

,,Celtic z AVP odhazuje Vetřelce" 

TOPlist

predator icon  alien icon alien, egg icon
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one