Příběh začíná přesně tam, kde skončil první díl. Vesmírná loď predátorů odlétá ze země i s tělem mrtvého druha, který se jako jediný dostal z pyramidy v prvním filmu. Ten je však nakažený parazitem. Ten po vylíhnutí likviduje posádku lodi, která následně havaruje na zemi. Havárii lodi vidí otec se synem na lovu a stávají se prvními obětmi Facehuggerů, kteří byli převáženi na lodi. Z vraku na zemský povrch uniká také nové monstrum - kombinace vetřelce a predátora, nazýván Predalien. Havarující loď stihla vyslat nouzový signál, který zachytila domovská planeta lovců. Na zemi se okamžitě vydává jeden z predátorů zjednat nápravu vzniklé situace. Při jeho příletu je již městečko Gunnison (Colorado, USA), kde loď havarovala, napadeno vetřelci. Predátor se snaží nejen lapit predaliena, ale také zahladit stopy, které by lidstvo přivedlo na existenci mimozemské rasy.


Začíná souboj dvou nestvůr, který nemá ani jedna přežít. Ku smůle obyvatel městečka je lidská rasa zrovna na bitevním poli mezi těmito monstry. Později, večer (je bouřka, a hodně prší), nese záchranka do nemocnice, jednoho zraněného pacienta. Netuší však, že do nemocnice míří i Predealien. Do dvou pacientek, nasávám, jako Facehugger. Pak se ale stane něco horšího: z ženy, pak vylezou 3 chestburstové. Predalien pak zabije doktora, který to uvidí. Kelly, Molly, Ricky, Jesse, Dale, Dallas, a šerif Morales se setkají v obchodě se sportovními potřebami pro shromažďování zbraní. Národní gardy přijdou, ale jsou rychle vetřelcema zabiti. Kelly, Molly, Ricky, Dallas utíkají do vrtulníku, zatímco Predátor bojuje s Predalienem na střeše nemocnice.

 

Predátor bojuje proti Predalienovi, a oba se propíchnou svými zbraněmi, Predalien propíchne lovce svým ocasem, a lovec propíchne Predaliena svým čepelem. Oba jsou zraněný, až pak armádní bombardér vyhodí nuklerální stávku, které zničí celé město, a tlaková vlna způsobí havárii, že vrtulník skončí v lese. Kelly, Molly, Ricky a Dallas jsou nakonec zachráněni armádou. Zbraň lovce, který byl sebrán Dallasovi, je zkonfiskován plukovníkem Stevensem, a prezentovaný Paní Yutani.

Jen si vyhledávejte informace, my stránku pořád upravujeme! (a náš kámoš Predátor taky!)


///////______---,,<<//;;; (Kdo je váš nejoblíbenější lovec ?)

Predátor (221 | 77%)
Vetřelec (65 | 23%)
Poslední příspěvky od uživatelů či návštěvníků

Posledně přidány a změny

Kdo je váš nejoblíbenější voják který se setkal s lovcem nebo vetřelcem?

Dutch (132 | 42%)
Mike Harrigan (31 | 10%)
Ellen Ripleyová (58 | 18%)
Alexa Woodsová (21 | 7%)
Royce & Isabelle (21 | 7%)
Elizabeth Shaw (14 | 4%)
Android David (16 | 5%)
Bishop (15 | 5%)
Meredith Vickers (8 | 2%)
 

,,Celtic z AVP odhazuje Vetřelce" 

TOPlist

predator icon  alien icon alien, egg icon
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one