V roce 2004 zaznamenají družice společnosti Weyland Industries (později Weyland-Yutani) náhlý výkyv teploty pod ledovcem na Bouvetově ostrově. Miliardář Charles Bishop Weyland a vlastník společnosti dává dohromady tým vědců,kteří mají prozkoumat oblast a zjistit zdroj tepla vycházejícího z vnitra ledovce. Dle snímků z termovize družic se experti shodují, že pod silnou vrstvou ledu je záhadná pyramida s prvky egyptské, mayské i incké civilizace.
 

Tým složený z paleontologa, archeologa, jazykového experta, odborníků na hlubinné vrty, žoldáků a průvodkyně Alexy Woodsové se vydává na místo, kde nachází opuštěnou velrybářskou kolonii. Ještě před jejich příjezdem se však dostává na oběžnou dráhu Země kosmická loď Predátorů,která pomocí své technologie vypálí hluboký tunel k pyramidě. Tým se vydává tunelem k pyramidě v domnění,že je předběhl jiný výzkumný tým. V podivuhodné stavbě nachází potvrzení, že jde o spojení více starověkých kultur. V jedné z místností, naleznou podivné zbraně jiné technologie, a jednu z nich vezmou.

Díky zvýšení teploty v pyramidě se probudila Královna vetřelců uvězněná za účelem kladení vajec. Několik členů expedice je napadeno Facehuggery a záhy se celý objekt hemží vetřelci. Do podzemí přichází i posádka mladých Predátorů, kteří zde skládají jejich zkoušky. Dva z nich však jsou zabiti a jenom jeden přežije - přezdívaný Scar. Charles, Sebastian a Alexa, utíkají před Scarem, který má mimo jiné, získat ukradenou zbraň zpátky. Charles pošle své dva zbylé lidi (Sebastian, Alexa) aby utekli, zatímco on, zdrží lovce. Lovec ho však zabije. Sebastian a Alexa se mezitím skryjí v jedné místnosti, a tam totiž odhalí, co se mezi těma tvorama děje. Lovci totiž před mnoha lety, přijeli na Zemi, a učili lidi stavět. Uznávali je za Bohy. Lovci totiž ale dělali i rituály, při nimž dali Facehuggery na jedné z lidí/obětí, a poté vznikli vetřelci. A ty poté lovili. Ale když vznikli 1000 vetřelců, lovec nepřežil, a musel se ujistit že nic nezůstan živé. Proto zapnul sebedestrukční zařízení, a zabil tak všechny vetřelce, co ho zabili. Scar mezitím napadne Facehugger. Alexa pochopila, že když dá lovci to, co chce, tak mu neublíží. Proto se chce spojit s lovcem. Sebastian nejdřív nesouhlasí, ale poté změní názor. Poté se snaží vyhledat lovce. Sebastiana později ale vezme vetřelec, a poté do něj Facehugger naklade embryo. Alexa zůstala sama.

Když se pak s lovcem setká, dá mu jeho zbraň, a ten jí na oplátku nezabije. Alexa se s ním ale chce spojit, a Scar jí dá obranu, ocas vetřelce, připevněný na kopí. Poté utíkají z pyramidy pryč. Scar zapne sebedestrukční zařízení a pak ho vyhodí mezi vejci. Oba poté unikají z pyramidy, a vetřelci zemřou. Avšak, jeden přežil. Královna, která pak s Alexou a lovcem bojuje. Při konečném boji Predátora proti královně, je Predátor zraněn královnou, Alexa ho zachrání, připevní ho řetězem k vodárenské věže. Královna spadne z útesu na dno oceánu. Predátor je pak mrtev,všichni Predátoři se pak ukážou,odvedou zraněnýho lovce, ale Alexu nezabijou.

 

Král/Predátor, dá své kopí Alex, jako uznání za své dovednosti a jako bojovník. Potom všichni odjedou, do mateřské lodi a odlétají zpátky na svou planetu. V lodi se z lovce zrodí nový druh spojením vetřelce a predátora - Predalien, který otevírá dveře k pokračování.

Jen si vyhledávejte informace, my stránku pořád upravujeme! (a náš kámoš Predátor taky!)


///////______---,,<<//;;; (Kdo je váš nejoblíbenější lovec ?)

Predátor (221 | 77%)
Vetřelec (65 | 23%)
Poslední příspěvky od uživatelů či návštěvníků

Posledně přidány a změny

Kdo je váš nejoblíbenější voják který se setkal s lovcem nebo vetřelcem?

Dutch (132 | 42%)
Mike Harrigan (31 | 10%)
Ellen Ripleyová (58 | 18%)
Alexa Woodsová (21 | 7%)
Royce & Isabelle (21 | 7%)
Elizabeth Shaw (14 | 4%)
Android David (16 | 5%)
Bishop (15 | 5%)
Meredith Vickers (8 | 2%)
 

,,Celtic z AVP odhazuje Vetřelce" 

TOPlist

predator icon  alien icon alien, egg icon
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one