Co jsou androidi zač?

Andoridi - základní údaje:
Průměrná výška:
Různá
Průměrná váha: Různá
Průměrný věk: Různá


- dokážou mít vlastní rozhodnutí

 
Inteligence
Současní androidi mají procesor 60 karbonitů. Kapacita paměti obsahuje terabajt, a vyrovnávací pamětˇ RAM, a 1,2 petabajtů nevolatilní paměti. Mohou si uložit do svého "mozku" vlastně všechno, co uvidí, uslyší či přečte. Androidi jsou velmi inteligentní, narozdíl od lidí, či Yautjy.
Nevýhody a výhody
Výhodou androidů je, že jsou v podstatě o víc silnější než lidé, mají větší inteligenci, a odolní vůči některým poškozením. Avšak je nevýhodou, že někteří mohou být zneškodněni pouhými silnými zbraněmi, příkladem je pulzní puška, nebo plamenomet, který by okamžitě mohl vypnout centrální jednotku androida. Kostra androidů je velmi pevná, svaloviny a elektroniky jsou extrémně náchylné k hydrostatickým šokům a výbušných účinků.
Imunita proti Xenomorphům
Zajímavým důsledkem umělých lidí, je to, že jsou prakticky imunní vůči agresivním útokům Xenomorpha. Někteří dokonce přežijí i celé dny, s Xenomorphy, důvodem jsou živé organismy, na které vetřelci útočí nejvíc, a zmála umělé lidi. Andoridi mají také to štěstí, že pokud se jim dostane na obličej Facehugger, mají jistou šanci na přežití.

250px-Bishop_Halved.jpg

Bílá krev
Ačkoli je zdánlivé, že anroidi nejsou skuteční lidé, tak také nemhou mít skutečnou krev. Namísto toho, mají uvnitř bílou látku, která zpodobizny vypadá jako mléko či jiný mléčný výrobek. Tato látka proudí androidovi po celém těle, po různých systémických látkách a nijak mu to neublíží.
Obecně
Byli původně navrženi Bogria Industries, kteří je vynalezli přibližně v roce 2030. Rané modely se staly tzv. "Ulysses", kteří vypadali mohutně, a víc roboticky, než-li lidsky. Všeobecně byli zaměstání v policejním oddělení jako pomáhání. Do konce století, byli tito androidi vyvinuti do takové míry, že vypadali jako lidí. S tímto začala Weyland Corporation, která vytvořila sérii androidů pod jménem David. A jejich doposud prvním modelem, byl David 8, který byl prostě od robotů k nerozeznání. Postupně se navrhovali další a další androidi, až byli někteří seskupěni do jednotlivých skupin:

1. Combat Android
2. Colonial Marine Android
3. Love Slave
4. Sleepy Agent
5. Auton

Jen si vyhledávejte informace, my stránku pořád upravujeme! (a náš kámoš Predátor taky!)


///////______---,,<<//;;; (Kdo je váš nejoblíbenější lovec ?)

Predátor (221 | 77%)
Vetřelec (65 | 23%)
Poslední příspěvky od uživatelů či návštěvníků

Posledně přidány a změny

Kdo je váš nejoblíbenější voják který se setkal s lovcem nebo vetřelcem?

Dutch (132 | 42%)
Mike Harrigan (31 | 10%)
Ellen Ripleyová (58 | 18%)
Alexa Woodsová (21 | 7%)
Royce & Isabelle (21 | 7%)
Elizabeth Shaw (14 | 4%)
Android David (16 | 5%)
Bishop (15 | 5%)
Meredith Vickers (8 | 2%)
 

,,Celtic z AVP odhazuje Vetřelce" 

TOPlist

predator icon  alien icon alien, egg icon
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one