AvP - novinky ze světa her

30. 11. 2012  -  AvP - novinky ze světa her
Podkategorie: Hry  -  Pátek

Myslíte že jsme se o kapánek zpozdili? To že jsme ani za celý rok nevydali ani jedinou zmínku o hrách? No, ted' si pěkně po pořádku ukážeme co za poslední týden vyšli novinky ze světa her AvP. Takže takže takže čím začneme...ó už víme. V únoru 2013 (přesněji 12. 02. 2013) vyjde nejnovější hra se jménem Aliens: Colonial Marines, a jak už titul napovídá, bude se jednat o problémy s vetřelci. Dost velký problém že? Hlavním skriptem hry bude, pokračování Camerovanova filmu - Aliens 3, kde koloniální mariňáci pátrají na USS Sulacu Ellen Ripleyovou, hlavní postavou je desátník Christopher Winter, který je členem záchranné pěchoty.

AliensColonialMarinesBox.png

Ve hře se objeví všichni vetřelci, kteří se dosud objevili v "Alien" ságy: Facehugger, Chestburster (klasika), vetřelec ze Scottova prvního filmu, Dog Alien ze třetího Vetřelce, a i Královna. Ve hře bude i přístup na multiplayer, hra vychází na Windows, PS3, Wii U a Xbox 360. (trailery jsou na úplném konci pod texty)
A co tu máme dál? V dalším roce nás čeká další nová hra, se jménem "AVP: Evolution", název už napovídá, že se vetřelci zase poperou s lovci. O co se bude jednat? Na jedné vzdálené planetě, kde Predátoři vybudovali chrám jako cvičiště pro nové přibývající bojovníky. Tam musí čelit s násilnými protivníky a smrtícími taktikami pro přežití, před kterými se musí ubránit - mimozemští tvorové (jinak i vetřelci). Když však jeden mladý lovec jde do chrámu aby prokázal svou bojovnost, zjistí a objeví, že se v chrám vyskytuje i královna, tehdy pak bude muset čelit nebezpečné mise, která mu umožní se stát konečným lovcem. 


Dost hustá hra že? No a nakonec, abych nezapomněl, někdy v pozdějších letech by měla vyjít i další hra o vetřelcích, kterou vydá SEGA, prozatím však netušíme, o čem to bude a jaký má titul. Budoucí hra totiž byla kdysi ohlášena v květnu 2011, avšak prozatím nevíme, přesný datum vydání. Můžeme jenom čekat a doufat. 

- psal Davides (Phoenix-D) a Armagedon (ImperialB)
Jen si vyhledávejte informace, my stránku pořád upravujeme! (a náš kámoš Predátor taky!)


///////______---,,<<//;;; (Kdo je váš nejoblíbenější lovec ?)

Predátor (221 | 77%)
Vetřelec (65 | 23%)
Poslední příspěvky od uživatelů či návštěvníků

Posledně přidány a změny

Kdo je váš nejoblíbenější voják který se setkal s lovcem nebo vetřelcem?

Dutch (132 | 42%)
Mike Harrigan (31 | 10%)
Ellen Ripleyová (58 | 18%)
Alexa Woodsová (21 | 7%)
Royce & Isabelle (21 | 7%)
Elizabeth Shaw (14 | 4%)
Android David (16 | 5%)
Bishop (15 | 5%)
Meredith Vickers (8 | 2%)
 

,,Celtic z AVP odhazuje Vetřelce" 

TOPlist

predator icon  alien icon alien, egg icon
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one