Prometheus: Další (cool) analýza

24. 4. 2012  -  Prometheus: Další (cool) analýza
Podkategorie: Film  -  Úterý

Takže tu je další analýza pro film Prometheus. Tentokrát více spoilerů a překvapení, takže pojdˇme odhalit, co nás ve filmu čeká.
Nástěnná malba
Takže na prvním screenshotu vidíme nástěnnou malbu, která nápadně připomíná známého vetřelce, nebo spíše jeho královnu. Co to však znamená? Že by pro nás měl Ridley Scott překvapení?
normal_1670Prometheus_Alien.jpg
Co je to za potvoru?
Nějaká věc se snaží naši hlavní postavu zabít. Co to však je? Tajemná věc nám známě připomíná facehuggera, ale musíme však vynechat, protože by se ji nesnažil zabít, ale přisát se na ní. Něco ji však něco slizkého musí mrskat po ksichtě. A nejspíš to postupuje až k druhé fotce, kde můžete Shawovou vidět pěkně zakrvácenou.
normal_7190Prometheus_vyrizly_pruh.jpg
normal_5832Prometheus_operace.jpg
David, sliz, a Hollowayovo oko
No, Elizabeth nemá jediný problém, ale i náš android David, který vytahuje něco z urnu, něco strašně slizkého. Tu určitě našel v místnosti, kde je obří kamenná hlava. Je možné, že ta "věc" je ta věc, která se snaží Elizabeth zabít? Na další fotce si všimneme, jak si Holloway (přítel Elizabeth a člen posádky) kontroluje oko. Můžeme vidět, jak je tam nějaká mrňavá věc. Co to asi je?
normal_3838Prometheus_sliz.jpg
normal_2927Prometheus_oko.jpg
Chapadlo a chapadlo?
Na této fotce vidíme vyděšenou Elizabeth, která se před něčím skrývá. Pak nějaké chapadlo praští o okénko dveří, u kterých je Elizabeth. Pak vidíme, jak se nějaká věc (že by to "chapadlo") protrhne oblek jednomu členu posádky  a jde do jeho skafandru. Co to ale členu posádky udělá? Zabije ho?
normal_Prometheus_chapadlo_1.jpg
normal_5506Prometheus_chapadlo3.jpg
Neznámá osoba
Při oficiálním (druhým) traileru vidíme v prvním záběru vodopád, a na nějaké skále stojí neznámá osoba, která vypadá, jako kdyby se před několika minutami rozvinula. Že by to byla ta věc, kterou si vzal David z jeskyně, kde je obří hlava? Je ta osoba hlavní záporák? Možná že ano!
normal_5931Prometheus_konec_sveta.jpg
Space Jockey
Zase neznámá osoba. Že by ten plešoun, který byl na předchozí fotce? Očividně se snaží nebo se aspoň dívá na tu zelenou holografickou zemi. Proč? Pak můžeme vidět, že vstane, jelikož se ho snaží někdo zneškodnit. Jeho tvář neuvidíme, ale možná je to Vesmírný Žokej (Space Jockey). Dále tu máme tu neznámou osobu, která zrovna aktivovala vesmírnou zbraň, kterou jsme mohli vidět v prvním díle - Vetřelec. Určitě ten muž chce jít do skafandru, a řídit tu zbraň, protože se otevírá. Kam s tím ale míří? Na Zemi?
normal_0398Prometheus_Space_Jockey4.jpg
normal_6291Prometheus_Space_Jockey.jpg
normal_9950Prometheus_Space_Jockey3.jpg
David v holografické místnosti
Tady máme Davida, který je v místnosti, kde se zobrazuje holografický vesmír, např. Země. Ale kdo jsou ti lidé, co stojí u našeho androida? Vidíte je? Jsou praví, či holografický? Tak či tak, David se jak se zdá fakt baví...
normal_Prometheus_Spacek_Jockey5.jpg
Zřejmý vraždící maniak
Na první fotce uvidíte sedící Shawovou, a u ní stojící osobu. Tato osoba by měla prý protagonistou filmu, tedy myslím. Už i to, že na druhé vidíte (možná) toho samého týpka, který hazí členem posádky Prometheus.
normal_3478Prometheus_Space_Jockey2.jpg
normal_4720Prometheus_battle.jpg
Neznámá osoba a Meredith na chodbě
Nějaký člen posádky utíká z jeskyně, kterou našli Elizabeth a ostatní. Ale co je to s ním? Vypadá to, že se buď teleportuje, nebo se prostě rozpadá na atomy. A nebo šel do nějakého portálu, či do neznámé místnosti. Dále tu máme Meredith Vickers, která se děsivě (a také podivně) dívá do kamery, v osvětlené modré chodbě. Velmi zvláštní, ale pak se obýmá s Davidem, či mu ukazuje kdo je pánem posádky, a nebo je prostě něčím ovládána..
normal_5654Prometheus_portal.jpg
normal_4273Prometheus_Charlize_Theron.jpg
normal_Prometheus_Charlize_Theron_v_objeti.jpg
Dvě lodě
Dále tu vidíme malou (možná záchrannou) lodˇ, která vyjela z Prometheus, který zrovna míří na loď "Vrak", a zdá se, že do sebe vrazí, a také ano. Ale jak je vidět, obě lodě se zničí, jak je vidět v traileru, Vrak padá, a Promethus je zničený. Je to však úplný závěr filmu?
normal_4686Prometheus_Tesseract.jpg
Závěr
Na prvním screenshotu vidíme, jak nějaký člen posádky kameruje ostatní členy, ale jak se zdá, nemají na to dost času. A tak na závěr vidíme naštvanou Elizabeth, která se kryje sekerou před neznámou mimozemskou osobou. Pěkně naštvaná, jak vidím...
0417Prometheus_trailers_caps_55.jpg
normal_5911Prometheus_sekera.jpg

- psal Davides (Phoenix-D)
Jen si vyhledávejte informace, my stránku pořád upravujeme! (a náš kámoš Predátor taky!)


///////______---,,<<//;;; (Kdo je váš nejoblíbenější lovec ?)

Predátor (221 | 77%)
Vetřelec (65 | 23%)
Poslední příspěvky od uživatelů či návštěvníků

Posledně přidány a změny

Kdo je váš nejoblíbenější voják který se setkal s lovcem nebo vetřelcem?

Dutch (132 | 42%)
Mike Harrigan (31 | 10%)
Ellen Ripleyová (58 | 18%)
Alexa Woodsová (21 | 7%)
Royce & Isabelle (21 | 7%)
Elizabeth Shaw (14 | 4%)
Android David (16 | 5%)
Bishop (15 | 5%)
Meredith Vickers (8 | 2%)
 

,,Celtic z AVP odhazuje Vetřelce" 

TOPlist

predator icon  alien icon alien, egg icon
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one